in

Pompeo në Forumin kundër Antisemitizmit

Sekretari Amerikan i Shtetit, Majk Pompeo përmes një shënimi në Tuitter, shkruan se ndihet krenar që iu bashkua Forumit kundër Antisemitizmit, ndërsa thekson se është një mundësi e mirë për të nderuar trashëgiminë e Shqipërisë të lirisë dhe harmonisë fetare.

Pompeo thekson se të gjithë kemi përgjegjësi në luftën kundër antisemitizmit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

319 raste të reja në 24 orët e fundit, vdiqën 3 pacientë

Vdiq aktori Shon Koneri