in

Besimtarë dhe frekuenutes të rregullt të xhamive e përdhunuan të mituren

Mevi Rafuna

Këta janë Prindërit e Mahsa Amini e cila u vra brutalisht në Iran nga regjimi islamik, me arsyen se i kishte dalë një fije floku nga Shamia.

Prindërit në foto janë duke e vajtuar pas lajmin për vdekjen e vajzës. Ata kishin deklaruar:”Le ta sheh bota si e vranë vajzën tonë.

“Islamistat vehabistë në Kosovë janë të tillë, janë një grup meshkujsh të frustruar të cilët e presin momentin, që të bëjnë krime të tilla makabre në emër të fesë së tyre. Njejtë sikur rasti i vajzës 11 vjeçare e cila u dhunua seksualisht  në Prishtinë; për 1 vit nga besimtarë dhe frekuenutes të rregullt të xhamive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Kirill besimtarëve rusë: Nëse vdisni në luftë, do të takoni Zotin, por nuk u thotë asgjë për hyria të xhenetit

Promovimi i romanit "Rrushja" në Pejë