in

U zëvendësua flamuri i vjetër me të riun mbi Kuvendin e Kosovës

Kuvendi i Kosovës ka reaguar pas disa lajmeve të plasuara në portale për “gjendjen e mjerueshme të flamurit në Kuvendin e Kosovës” dhe e ka zëvendësuar me një të ri.

 Në reagim thuhet se si pasojë e përkeqësimit të kushteve atmosferike gjatë natës së sotme, flamuri i Republikës së Kosovës në ndërtesën e Kuvendit, ka pësuar dëmtime. Në rastin e parë është bërë zëvendësimi i tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Gjuajtje me armë zjarri në Shalë të Lipjanit

E vërteta për grekët 'përtacë'