in

Rrahmani shënon supergol ndaj Juventusit

Napoli ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Juventusit.

Ishte kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani që shënoi supergol.

Pas një skeme nga rivënia këndore, në zonë i vetëm u gjend Rrahmani dhe realizoi gol të bukur.

Rezultati aktual është 3:1 në favor të Napolit.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell golin e bukur të shqiptarit të Kosovës. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

FIFA dënon Serbinë për ofendimin e Xhakës dhe Shaqirit

Georgina skllave e Cristiano Ronaldos në Arabinë Saudite?