in

Përfshihet nga flakët kati i 10-të i një pallati në Durrës

Kati i 10-të i një pallati në Durrës është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të natës në lagjen nr.4 të qytetit bregdetar.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 23:30, në lagjen nr. 4, pranë stacionit të trenit ra zjarr në katin e 10 të një pallati. Në vendngjarje shkuan menjëherë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset. Shërbimet e Policisë evakuuan menjëherë banorët dhe nga zjarri nuk pati asnjë të lënduar.

Zjarrfikësit bënë të mundur fikjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Çka nëse Albin Kurti i pranon kërkesat e EU, të Serbisë dhe të SHBA për Asociacionin?!

Rama ambasadorit rus në OKB: Ndalni luftën dhe Ukraina nuk flet në Këshillin e Sigurimit