in

Hoti: Mbështetja ndaj sportit do të jetë e përhershme

Kryeministri i Kosvës, Avdullah Hoti pas ceremonisë së shpalljes së Laureatëve të vitit 2020, shkroi:   

“Kënaqësi të merrja pjesë në ceremoninë e shpalljes së Laureatëve të vitit 2020. Emrin e Kosovës gjithmonë e kanë lartësuar sportistët tanë.Përgëzime për fituesit e titullit, “Laureatët 2020”, me ç’rast iu uroj shumë suksese edhe në përgatitjet për Lojërat Olimpike.

Mbështetja ndaj sportit do të jetë e përhershme”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Von Cramon e akuzon Serbinë për shpifje dhe propagandë

ZPS kërkon nga paneli i Apelit që të refuzojë ankesën e Hashim Thaçit ndaj vendimit për paraburgim