in

Futbollistët kroatë me plisa të bardhë në Aeroportin e Beogradit

Lojtarët dhe drejtuesit e ekipit Kroatë kanë vendosur plisa kokë në shenjë respekti për popullin shqiptar.

Foto e realizuar në Aeroportin e Beogradit më vitin 1973 janë futbollistët kroatë të Osijekut të cilët janë fotografuar

Këta burra me plisa të bardhë nuk janë shqiptarë. Janë futbollistët kroatë të Osijekut të cilët janë fotografuar në Aeroportin e Beogradit pas ndeshjes në Prishtinë.

Lojtarët dhe drejtuesit e ekipit kanë vendosur plisa kokë në shenjë respekti për popullin shqiptar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Shqipëri, Gjykata e Lartë me 13 anëtarë

Rugova ishte një prej personaliteteve më të jashtëzakonshme në Jugosllavi