in

E lanë mes fushave kur u plagos: Kam dy vajza 11 dhe 9 vjeçe, tha vrasesja e 40 ukrainasve

Daily Mail publikoi të tjera foto nga ajo që njihet si një s najperet femra më të mira në botë. Snajperia e Putinit mendohet se ka vr arë mbi 40 persona, por u kap nga forcat ukrainase, në një tjetër go ditje të fortë kundër Putinit.

Irinia Starikova, 41 vjeç, njihet me emrin Bagera si pantera e ze zë në “Librin e xhunglës”. Në pamjet e reja, ajo shihet e relaksuar mes us htarëve.

Gazeta britanike shkruan se nëna e dy fëmijëve u gjet e pla gosur në fushën e be tejës. Por ajo nuk është nga Serbia dhe as nuk ka qenë murgeshë më parë.

Ajo është me origjinë nga Donestk-u dhe ka dy vajza, 11 dhe 9 vjeç. Ka pretendime se ajo u gjet e bra ktisur nga mbrojtësit e saj rusë. “Duke e ditur që isha e plag osur, ata thjesht vendosën të më lënë këtu, duke shpresuar se do vd isja,” tha ajo. “Më bra ktisën,’ tha ajo. Snajp eria është e martuar me një lu ftëtar bjellorus.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Kthimi i furishëm i Sali Berishës!

Forcat ruse shkatërrojnë depon e naftës në Luhansk