in

Unë mendoj ndryshe!

Shqiperia, edhe Kosova, edhe shqiptarët në Maqedoni e gjetiu do te jenë te mjerë nese ne perzgjedhjen e udhëheqesve te vendit primare e kanë percaktimin fetar te akcilit kandidat ose kandidate!

Se pari duhët vlersuar integriteti njerzor- kombëtar dhe përcaktimi strategjik pro perendimor! Aq ma tepër, vendet tona dhe kombi ynë do te jenë me te fortë kur edhe ne krye te institucioneve fetare do te zgjedhën patriot dhe patriote qe kulturen dhe kombin e çmojnë si te shejtë!

-Anton Kolaj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Bisedë me Nënën Terezë

Bugajski: Dialogu Kosovë-Serbi duhet të ndërpritet