in

Tërmet në Mal të Zi, epiqendra afër Ulqinit

Në afërsi të Ulqinit në Mal të Zi është regjistruar një tërmet.

Raportohet se lëkundjet e tokës atje janë regjistruar të dielën në ora 22:12.

Ky tërmet ishte 2.4 ballë. Epiqendra ishte 6 kilometra në Veri-Lindje të Ulqinit, sipas EMSC-së.

Të dielën nga termeti u godit edhe Shqipëria.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Pozita e Kosovës me zgjedhjet evropiane dhe amerikane?

Panik jashtë ambasadës izraelite në Uashington, një person i vë flakën vetes