in

Promovohet trilogjia “Kthimi” i Imzot Dodë Gjergjit në Tiranë

Në organizim të SH. B. 55 dhe Sh. B. Drita, sot do të promovohet në Tiranë, në Aula Magna, Universiteti Katolik Zoja e Këshillit të Mirë, trilogjia “Kthimi” i Imzot Dodë Gjergjit.

Promovimi do të bëhet në orën 12.00, ndërsa për trilogjinë do të flasin disa nga autorët e njohur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Erdogan pa peshë politike te Putini

Rilexime nostalgjike: Letër nga Londra