in

Politika shqiptare në raport me Serbinë

Politikinën dhe servilizmin shqiptar në raport me Serbinë më se miri e ilustrojnë tri fotografitë e huazuara. 

Dhe çdo herë loja luhej në dëmë të shqiptarëve të Dardanisë. Thikë pas shpine, thoshin “kosovarët”. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Rama propozon mbledhje të përbashkët mes qeverive Kosovë – Shqipëri !

Partia Socialiste e Shqipërisë para vendimit historik!