in

Plus Center Ferizaj nuk ka asnjë lloj produkti nga Serbia

Plus Center Ferizaj është ndër qendrat më të mëdha në qytetin e Ferizajt dhe njëherit qendra e vetëm e madhe tregtare në vendin tonë që nuk ka asnjë lloj produkti nga Serbia.

Plus Center Ferizaj përmban një gamë të madhe të artikujve duke filluar nga ato ushqimore e deri edhe te artikujt e tekstilit, e po ashtu brenda qendrës ka edhe restaurant.

Përmes një postimi në rrejtët sociale Plus Center Ferizaj kanë shënuar:

‘Krenar të jemi ndër të vetmit markete në Kosovë pa as edhe një produkt serb. Tek ne mund të bleni lirshëm duke qenë të sigurt që blerjet tuaja kontribojnë në forcimin e prodhuesve vendor e të miqve tanë.’

Pra përmes kësaj fushate kjo qendër tregtare po i ndihmon dhe përkrah fuqishëm prodhuesit vendor duke ofruar përveç cilësisë për klientët e saj edhe freski të produkteve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Presidenti Meta: Ballkani i Hapur rivalizon procesin e Berlinit, ringjall fantazmën e Millosheviqit

Sindikata, kjo organizatë anarkiste