in

Nënshkruhet marrëveshje mes Komunës së Prishtinës dhe ‘Sunny Hill Foundation’

Sot në Prishtinë do të fillojë festivali ‘Sunny Hill Festival’, shkruan KultPlus.

E para fillimit të festivalit, këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa e cila është edhe organizatore e këtij festivali, ka mbajtur një konferencë për media.

E në këtë konferencë i pranishëm edhe i pari i Prishtinës, Përparim Rama.

Me këtë rast, Komuna e Prishtinës dhe ‘Sunny Hill Foundation’ kanë nënshkruar një marëveshje bashkëpunimi./ KultPlus.com

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Fytyra e tradhtisë

Scholz: Stop organizatave turke në Maqedoni