in

Në trojet shqiptare, 300 euro kush mban shami islamike!

Derisa në Iran vdesin duke e luftuar shaminë, të ne qarqet mercenare islamike luftojnë që t’ia vënë gruas shaminë. Shoqëria heshtë dhe në heshtje pajtohet me këtë dhunim të gruas. 

Duhet te dini nje gje:Të gjitha ato femra që mbajnë shaminë arabe, si dhe ata meshkuj që mbajnë mjekrën e islamit- paguhen. Janë të varfër dhe u bëjnë lehtë shantazhe islamistët radikalë, lajmërojnë ata që i njohin mirë rrethanat në Dardani dhe në Shqipëri. 

Burrat për gratë dhe vajzave që u vënë shami marrin nga 300 euro. Burrat janë përtac, prandaj shiten lehtë. Edhe gratë e vajzat e tyre, i shesin lehtë. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Vdiq gjimnazisti nga Shkupi, që u helmua nga droga e futur në pije

Kosova, një republikë me të ardhme (2)