in

Mjeku që thotë se shëndeti është vlerë që nuk ka çmim

Ushtruesi i detyrës së drejtorit të SHSKUK-së, Valbon Krasniqi, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka uruar bashkëqytetarët për Vitin e Ri 2021, duke potencuar se shëndeti është mbi të gjitha.

“Bashkëqytetarë të nderuar, Tashmë u bë një vit që njerëzimi po përballet me COVID-19. Një vit që i rikujtoi njerëzimit se: SHËNDETI është mbi të gjitha, SHËNDETI është vlera më e shtrenjtë në jetë, është vlerë që nuk ka çmim.

Në këtë natë festive ndaj dhembjen me të gjitha familjet që humbën më të dashurit e tyre nga COVID-19. Përshëndes dhe uroj të gjithë mantel bardhët dhe stafin mbështetës që sonte janë në shërbim.

Me dëshirën e madhe që në vitin 2021 t’i kthehemi zhvillimit ekonomik, prosperitetit, arsimit, kulturës dhe sportit, uroj qe emri COVID të harrohet sa më shpejt”, ka shkruar Krasniqi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Kuriozitet: Mbi 850 mijë shqiptarëve u ka skaduar karta e identitetit

Hoxhaj: Ditë të mira po vijnë për Kosovën