in

Mëngjesi i ftohtë me ngrica dhe me mjegull

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mëngjesi është i ftohtë, me ngrica dhe me mjegull.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -8 deri -4 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga drejtimi i verilindjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

SHBA pret bashkëpunim për marrëveshjen e vonuar Kosovë-Serbi

Bisedë me shkas, flet shkrimtari Ardian-Christian Kyçyku