in

"Heroi" Nasim Haradinaj: Punë e madhe nëse janë vra anëtarët e LDK-së

Ganimete Musliu-Nasim Haradinajt: Ai dëshmoi që trimat pranojnë të dënohen pa fakte por kurr ta turpërojnë vendin

-Gane, a eshte trimeri dhe krenari vrasjet e shqiptareve per motive politike, si p.sh: vrasja e kol. Ahmet Krasniqit, Enver Malokut,Behajdin Allaqit, Ismajl Berbatovcit, Ismet Rrahmanit, Xhemaj Mustafes, Shaban Manajt, Smajl Hajdarajt, Shefki Popoves, e shume te tjereve gjate dhe pas periudhes se luftes.

Gane, ne Hage (n’Gjykaten Speciale) asgje e jashtezakonshme nuk po ndodhe, pervec nje procesi normal te drejtesise, te cilin ju qe na “cliruat” e penguat me cdo kusht per 20 vite. Gane, drejtesia po vjen, edhe pse e vonuar, por me mire vone se kurr.

 Merre me qetesi ! (n.h)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading…

0

Përralla e Shkodrës!

Shkolla fillore Dardania përhap islamin me ushqim “hallall”!