in

Gëzuar Vitin e Ri 2022

Lexues të nderuar, miq e dashamirë.

Gëzuar Vitin e ri 2022. Paçi fat e lumturi ju dhe familjet tuaja.

Zoti ju bekoftë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Loading…

0

Ministrja Gërvalla shpall non grata zyrtarin rus të UNMIK-ut

Dikur kështu urohej Motmoti i Ri